Listopad 2009

Forum

28. listopadu 2009 v 22:37 | andik |  Ostatní
Ahoj, tak chat se mi zatím nepodařil udělat. Zatím jsem nám udělala forum a máte ho v menu. Tak tam pište reklamy a komenty :) díky :-*

Chat

27. listopadu 2009 v 22:11 | andik |  Ostatní
Ahoj, snažím se dát sem chat. Nevím jestli to půjde, zkusím to.

No moc mi to nejde, napište mi sem prosím radu. Jak jsem dát návštěvní knihu a chat z bluebordu. Díky :)


čus

25. listopadu 2009 v 16:22 | andik |  Ostatní
ahoj ahoj :) zase po dlouhý době píšu..dneska už tady žádnej článek nebude, jdu na hokej a vracím se až večer..dyštak sem dám něco zítra jo? super :) mějte se a zanechávejte komentíky :)

Seríál Angel

14. listopadu 2009 v 21:21 | andik
Ahoj..znáte tento seriál? dávájí ho třeba na Prima COOL od pondělí do pátku večer..je to o upírovi (jak jinak) xD

Potřebujete pomoc? Už dál nehledejte. Prokletý upír Angel a jeho agentura jsou pro vás ti praví! Angelus byl po dvě staletí jednou z nejkrvežíznivějších a nejkrutějších bytostí, které kdy kráčely po povrchu zemském. Pak ale zabil nesprávnou dívku, jejíž rodina se mu pomstila kouzlem - vrátili mu duši, aby trpěl výčitkami za všechny nevinné životy, které vzal. Nyní tedy pod jménem Angel chrání bezbranné před sobě podobnými: upíry, démony, právníky a dalšími temnými silami v Los Angeles. Napínavý fantastický seriál s Davidem Boreanazem (Sběratelé kostí) volně navazuje na Buffy, přemožitelku upírů, s níž má společný i lehce sarkastický humor.
možnosti
Vampire Knight..úvod

14. listopadu 2009 v 14:46 | andik |  Vampire Knight

Tak tady :)

Příběh začíná ve sněhové vánici, kde je jedna malá bezbranná holčička napadena krvežíznivým upírem.
Ve chvíli kdy se její osud délky života téměř naplní, a on ochutná její mlaďoučké hrdlo se objeví jeden chlapec, který dívku zachrání před smrtí.
A zde začíná příběh.
________________________________________________________________________________________
Děj Vampire Knight se odehrává na Cross Academy, která se pyšní jednou zajímavostí: noční třídou plné krásných a charismatických mladých lidí (což uvítají především diváci ženského pohlaví). Jen málo zasvěcených ví, že se pod bílou školní uniformou skrývají upíři. Chránit toto tajemství je důležitým úkolem prefektů Yuki a Zera…
Yuki Cross je adoptivní dcera ředitele školy. Její život začal teprve před deseti lety, kdy na ni uprostřed sněhové vánice zaútočil krvežíznivý upír.
Živá vyvázla jenom díky pohotovému mladíkovi jménem Kaname, který ji zachránil a našel jí nový domov. Na to, co bylo předtím, si Yuki nepamatuje.
Dnes je z ní patnáctiletá dívka, která má starostí až nad hlavu. Společně se svým kamarádem Zerem úspěšně brání noční třídu před "útoky" jejich oddaných faninek z řad studentek denní třídy. Kromě toho všeho se Yuki beznadějně zamilovala právě do Kanameho, který zaujímá důležité postavení nejen mezi nočními studenty, ale v upírské komunitě všeobecně.
Už to vypadá, že se vše bude točit kolem růžovějící Yuki, vřeštícího davů dívek, krásných úsměvů upírů a otrávených pohledů Zera.
Vše se ovšem změní a je to právě Zero, jehož chování zadá ději zcela odlišný směr. Ani jeho silná vůle nedokáže dlouho vzdorovat prokletí, které si odnesl po útoku upíra na jeho rodinu....
Tímto započíná celý děj tohoto příběhu, který se opravdu velmi důmyslně zaplétá a zároveň vycházejí najevo nové a čím dál zajímavější věci. Mezi tím vším probíhají boje, aby se držela rovnováha mezi těmito dvěmi odlišnými světy s upíry, kteří jsou jiného názoru než jen přátelství a soužití s lidmi.
Tento velmi zvláštní příběh spjatý s vampyrismem, dokázal během několika dílů svou propracovaností děje uchvátit mnoho lidí, nejvíce však dívek.
To protože je to anime zakládající se i na milostném příběhu

+

- Grafické ztvárnění tohoto anime je poměrně slušné
- Celkový stav děje je velmi dbře promyšlený a poutavý z hlediska diváka

-
- Příliš krátké anime na to jak moc se povedlo
-Zakončení druhé série "Quilty" je neuplné(možná jakoby nám naznačovali další sérii XD)
Spíš by se dalo říct, že ja až velmi zkrácené,a odfláklé jak to jde.Vampire Knight

13. listopadu 2009 v 20:10 | andik |  Ostatní
Ahoj, našla jsem anime. Anime mě nikdy moc nebralo, ale tohle mě opravdu zaujalo. Jmenuje se Vampire Knight. Já vám jsem o něm něco dám, pár obrázků a článek :) tak si na něj počkejte...

nazdárek :)

12. listopadu 2009 v 18:10 | andik |  OstatníAhoj, tak píšu. Jak se máte? co škola? vím taková blbá otázka, připomínám vám školu xD už se hrozně teším na Nový Měsíc, a určitě nejsem sama x) počítám, že v mým městě bude až v Prosinci, to je hrozný x( já se snad nikdy nedočkám..byli jste na Michaleovi Jacksonovi-This is it? jaký to bylo? já nevim jestli na to mám s kámoškou jít..tak napište do komentíků :) jinak dám vám sem super písničky:


Jacob Black:
Live your life parody Twilight:


Mě se hrozně líbí ta druhá, napište co si o tom myslíte a jaká je hezčí

ahoj :)

11. listopadu 2009 v 11:29
Ahoj, tak jsem zase zpět :)

Anketa

6. listopadu 2009 v 8:06
Tak znovu výsledky anket :)
Alice a Edward s 5 hlasy
Jacob jeden hlas a Rosalie pořád žádný
Tak se mrkněte:


Stopro, Edward!!!83 % (0 Hlasy)83 %5 Hlasy
Je mi to jedno..0 % (0 Hlasy)0 %0 Hlasy
Jasně že Jacob!!16 % (0 Hlas)16 %1 Hlas

Alice!!83 % (0 Hlasy)83 %5 Hlasy
Obě mi jsou ukradený16 % (0 Hlas)16 %1 Hlas
Rosalie!!0 % (0 Hlasy)0 %0 Hlasy

New design

6. listopadu 2009 v 7:59 | andik |  Ostatní
Tak jsem zase změnila design. Doufám že se vám líbí dyštak mi napište co se vám na tom nelíbí já se to pokusím zpravit. Za chvíli poběžím do školy a odpoledne vám sem mo¨žná něco dám. Tak se zatím mějte :)

Moje kniha 2.

3. listopadu 2009 v 19:08 | andik |  Ostatní
Ahoj tak po dlouhý době zase píšu..omlouvám se, ale v tom městě jsem ještě nebyla. Měla jsem jít s kámoškou, ale ona nakonec nemohla. Já nemám odvahu jít tam sama. Hned jak se tam dostanu, dám vám info. Jinak se mi podařil dát nový desgn. Je nic moc, ale jás e to pokusím zlepšít :)