Únor 2010

ANGEL Club

15. února 2010 v 7:58

Přihlášení do Angel clubu


Ahoj máš ráda Angel,který se ted momentálně vysilá na prima cool:) jestli ano..tak se prihlaš do ANGEL CLUBU
Zde: http://mopsik-celebrition.blog.cz/1002/prihlaseni-do-angel-clubu#komentare

Úryvky z mojí knihy

12. února 2010 v 8:19 | twilightfan |  Časopisy o Twilight
Paramore

Bože, to přece nemůže být pravda! Frontmance kapely Paramore Hayley Williams se splnil sen, když se dozvěděla, že je její skupina se songem Decode zastoupena na soundtracku k filmu Stmívání. Hayley je totiž velká fanynka vampýřího příběhu a krásného Edwarda: přečetla jsem snad všechny knihy! Ten příběh je tak napínavý. Rockerka poodhaluje jedno tajemství: Bella a její vztah k Edwardovi mě inspiroval při tvorbě textu k songu Decode. Kromě toho nechala Hayley do songu vplout malé nenápadné náznaky: Existuje pár narážek na věci, které se objevují v knížce. Jsou sice jen neurčité, ale někdo, kdo ty knížnky zná, pochopí, o čem je řeč. Ačkoli se Hayley ve filmu Stmívání dobře vyzná, ještě si nestanovila svou oblíbenou postavu. Když jsem četla druho a třetí knížku, byl to Jacob. Ale také miluji Bellu. S ní se rudovlasá Hayley dokáže nejlíp ztotožnit...


Pokračování příště :)

Novinky ze světa časopisu Popcorn

11. února 2010 v 21:46 | twilightfan |  Časopisy o Twilight
Ahoj, mám Popcorn tak vám napíšu co se v nich píše :)

KRISTEN A ROBERT
Jejich nový styl!

Opticky to u těchto dvou byla v poslední době docela nuda- ted´se ale Robert Pattinson (23) a Kristen Stewart (19) ukázali v úplně nových rolích! Pro slavný americký magazín pózoval tento pár snů ve velmi romantickém glamour looku. Kristen se objevila v šik večerních šatech, i jako sexy žena vamp. Robert zase představuje gentlemana, který před Kristen pokleká na koleno a galantně ji vtiskává polibek na ruku. Jako modelové tvoří hvězdy Stmívání krásnou dvojici. Rob a Kristen jsou si evidentně opět mnohem blíž, než před několika týdny a pořádně to mezi nimi jiskří.

Cameron Bright (Alec Volturi)

Dopoledne do školy, odpoledne před kameru. pro Camerona Brighta (16) z Kanady je tohle už deset let běžný denní program. "Moje máma přihlásila mého bratra a mě na natáčení reklamních filmů. Tím pak chtěla financovat naše vzdělání", vypráví. Už v šesti letech natočil první reklamní film pro jednu telefonní společnost a díky tomu ho objevila televize. V roce 2000 dostal Cameron (jeho rodné jméno je Crigger, Bright je pouze umělecké jméno) svoji první televizní roli. V roce 2004 pak prožil s filmem "The Butterfly Effect" svůj debut na filmovém plátně. Obzvlášt´úžasné bylo natáčení se superhvězdami Robertem de Nirem (2004 film "Godsend") a Nicole Kidman ("Birth"). Cameron: "Od nich obou jsem se hodně naučil, jsou to moje vzory!" Jako zlý upír Alec ted´Cameron září v hitu "New Moon" vedle Roberta Pattinsona a Taylora Lautnera a také ve třetím díle "Eclipse" bude k vidění: Moje role bude mnohem větší, těší se už ted´Cameron. Dále si přečtěte v Popcornu.


Robert označen za Flirtmana!!

Kristen, Ashley, Camilla- Robert Pattinson má rozhodně vybroušenou milostnou techniku. Krasavec ze Stmívání je opravdový odvážlivec, který flirtuje k smrti rád, ale nikdy to nebere příliš vážně. Rob zkrátka nedokáže zůstat u jedné holky. Vezme si, co se mu zachce a rychle je zase stáhne. Bohužel za sebou často nechává zlomená srdce. Dobré ale je, že Robert je fér, nechce holkám ublížit, a proto většinu aférek ukončí hned, jakmile mu to začne být nepříjemné! Jak může holka získat jeho srdce? Rob: Šarmem a vtipem. navíc se mi líbí holky, které v sobě mají něco nevinného, co ve mě vyvolává touhu je chránit! Dokud nějaká dívka nezíská jeho srdce definitivně pros ebe, bude muset asi milostný chaotik Robert ještě políbit spoustu princezen...


PROČ ŽÁDNÁ NECHCE TAYLORA?
JE TO NEZKUŠENÝ POVRCHNÍ ŠAMPON!!

Svým sexy pohledem a modelovskou tváří dokáže podlomit kolena spousty holek! Pod přípravky na krásnou plet´se podlamuje polička v koupelně..Zasněný pohled, krásný obličej, tělo snů-krasavec Taylor Lautner vypadá vážně jako model z reklamy! Co mu chybí na vyzařování, to tenhle fešák hravě dohoní svým vzhledem. V lásce je to ale bohužel začátečník- a to ještě navíc povrchní! Jeho vztah se Selenou Gomez skončil po pouhých šesti týdnech a u kolegyně ze Stmívání Kristen Stewart se taky nechytil. Žádný div: které holce by se taky líbilo, že její kluk tráví kvůli svému perfektnímu looku v koupelně více času než ona! Taylor zkrátka potřebuje holku, která mu bude zbožně ležet u nohou!

Co ještě nevíš o New moon stars? - 2. ČÁST!

9. února 2010 v 17:04 | twilightfan |  Časopisy o Twilight

Kristen o své postavě

"Měřím 155 cm a mám pocit, že bych se cítila líp, kdybych byla větší. 170 by bylo ideální!"

Robert o penězích

"Neutrácím, jedinou věc, kterou jsem si pořídil, je moje auto. Bylo by krásné koupit dům mým rodičům, ale oni žijí naprosto spokojeně a myslím, že bych je tím spíš obtěžoval. Já nosím každý den stejné oblečení a jediné, co si kupuju, jsou DVD."

Kristen o hraní

"Jediné, co pro svojí práci dělám je, že mám trému. Kdybych neměla trému, nemohla bych to dělat!"

Robert o modelingu

"V modelingu jsem dosáhl vrcholu ve dvanácti letech. Existuje spousta fotek z té doby, na kterých vypadám nesnesitelně trapně."

Kristen o pečení

"Dělám výborné koláče. Jablečný umím ze všech nejlíp."

Robert o tancování

"Z tancování jsem na nervy. Býval jsem dobrý, ale už ani nevím kdy, ale něco se mi v hlavě změnilo a jsem z toho nervózní."

Co ještě nevíš o New moon stars? - 1. ČÁST!

9. února 2010 v 17:03 | twilightfan |  Časopisy o Twilight
Tento článek nedávno vyšel v Bravu..

Ságu Twilight zbožňuješ a není nic, co bys o jejích hlavních stars Robertu Pattinsonovi a Kristen Stewart ještě nevěděl/a? Přečti si, co nám řekli o řízení nebo módě. Možná tě překvapíme...

Robert o řízení auta

"Můj táta je prodavač aut, ale já jsem vždycky říkal, že řídit nebudu. Do autoškoly jsem chodil v Oregonu, první auto jsem si pak koupil v L.A., ale řídit jsem se nikdy pořádně nenaučil. Neustále na mě někdo troubí, jsem hrozný řidič!"


Kristen, psi nebo kočky?

Kdyby Kris mohla být zvířetem, byla by kočkou. "S kočkama nikdy nevíš, na čem jsi. Mají svůj život a na tebe kašlou!"

Robert o praní prádla

"V Londýně jsem pral jednou za půl roku - velká akce. Ten pytel se špinavým prádlem byl tak veliký, že jsme ho se spolubydlícím museli vézt na dvou BMX kolech, byli jsme jak válečný konvoj."

Kristen o klučičí módě

"Myslím, že je děsně sexy, když kluci nosí černé svěšené kalhoty - úzké, ale svěšené. Dívám se třeba na Robovi kalhoty a říkám si tyhle gatě chci!"

Robert o anonymitě

"Přeji si, aby lidé nevěděli, kdo jsem, abych mohl lhát a říct, že jsem třeba Obamův poradce. To jsem říkal před Twilight.

Robert a Kristen- co se o nich píše 1.

9. února 2010 v 16:57 | twilightfan |  Časopisy o Twilight
V Popcornu:
Jejich nový styl!
Opticky to u těchto dvou byla v poslední době docela nuda - teď se ale Robert Pattinson (23) a Kristen Stewart (19) ukázali v úplně nových rolích! Pro slavný americký magazín pózoval tento pár snů ve velmi romantickém glamour looku. Kristen se objevila v šik večerních šatech, i jako sexy žena vamp. Robert zase představuje gentlemana, který před Kristen pokleká na koleno a galantně jí vtiskává polibek na ruku.
(víc o celebritách si přečti v novém Popcornu)

V Bravu:

KRISTEN STEWART: "BUDU STRIPTÉRKA!"

Nejen fůru zábavy, ale také spoustu nepříjemností zažívají herci při natáčení nových filmů. Výjimkou není ani Kristen Stewart, více na bravo.cz v sekci Twilight sága.

KRISTEN STEWART - THE RUNAWAYS

Kristen Stewart je opět středem pozornosti! Tentokrát za to však nemůže sága Twilight, ale filmová novinka The Runaways. Také více i s trailerem na tento film v sekci twilight sága jako vše ostatní.

POP STAR ROBERT PATTINSON?!

Hvězda Twilight Robert Pattinson je na roztrhání. Nejenže jde z role do role, brzy bychom ho navíc mohli vidět za mikrofonem!

ROBERT PATTINSON CHCE BÝT SPIDER MAN!

Novou star hledá společnost Columbia do svého filmového hitu Spider Man.
Brzy se má začít natáčet už čtvrté pokračování tohoto movie komiksu a dosavadní představitel hlavní role, Tobey Maguire, v něm hrát nebude!

ROBERT PATTINSON POMÁHÁ HAITI!

Krutá tragédie nedávno postihla karibský stát Haiti! Zemětřesení tam zdevastovalo celou zemi a pod troskami zahynulo až 200 tisíc lidí.

Každý pomáhá Haiti po svém. Někdo posílá dárcovské SMS, někdo poskytuje první pomoc a pozadu nezůstává ani hvězda ságy Twilight Robert Pattinson (23).

Ten se zúčastnil benefičního koncertu, který pořádal George Clooney minulý pátek. V USA se tak na dvouhodinové show sešli Jay-Z, Bono z U2, Jennifer Aniston, Zac Efron, Sandra Bullock, Taylor Swift, Alicia Keys, Shakira a spousta dalších.

Robert se sice akce nezúčastnil osobně, ale jen prostřednictvím telemostu, pořadatel George Clooney však prohlásil, že jeho účast byla velmi důležitá! Díky koncertu tak poputuje na Haiti velká finanční pomoc.

SUPER ROBE SUPER =D

Ještě jeden človíček!!

6. února 2010 v 10:10 | twilightfan |  Ostatní
Ahoj ahoj :) tak ještě jeden človíček a dosáhneme 400 návštěvníků ve statistikách :) chcete nějaký změny? napište :)

Ahoj

3. února 2010 v 12:53 | twilightfan
Ahoj, omlouvám se že jsem tu dlouho nebyla..to víte, vysvědčení, škola a podobně..a když jsme u vysvědčení..jak jste dopadli? já měla jednu čtyřku, a 7 jedniček..jsem v 7 třídě.. tak pište :)