Novinky ze světa časopisu Popcorn

11. února 2010 v 21:46 | twilightfan |  Časopisy o Twilight
Ahoj, mám Popcorn tak vám napíšu co se v nich píše :)

KRISTEN A ROBERT
Jejich nový styl!

Opticky to u těchto dvou byla v poslední době docela nuda- ted´se ale Robert Pattinson (23) a Kristen Stewart (19) ukázali v úplně nových rolích! Pro slavný americký magazín pózoval tento pár snů ve velmi romantickém glamour looku. Kristen se objevila v šik večerních šatech, i jako sexy žena vamp. Robert zase představuje gentlemana, který před Kristen pokleká na koleno a galantně ji vtiskává polibek na ruku. Jako modelové tvoří hvězdy Stmívání krásnou dvojici. Rob a Kristen jsou si evidentně opět mnohem blíž, než před několika týdny a pořádně to mezi nimi jiskří.

Cameron Bright (Alec Volturi)

Dopoledne do školy, odpoledne před kameru. pro Camerona Brighta (16) z Kanady je tohle už deset let běžný denní program. "Moje máma přihlásila mého bratra a mě na natáčení reklamních filmů. Tím pak chtěla financovat naše vzdělání", vypráví. Už v šesti letech natočil první reklamní film pro jednu telefonní společnost a díky tomu ho objevila televize. V roce 2000 dostal Cameron (jeho rodné jméno je Crigger, Bright je pouze umělecké jméno) svoji první televizní roli. V roce 2004 pak prožil s filmem "The Butterfly Effect" svůj debut na filmovém plátně. Obzvlášt´úžasné bylo natáčení se superhvězdami Robertem de Nirem (2004 film "Godsend") a Nicole Kidman ("Birth"). Cameron: "Od nich obou jsem se hodně naučil, jsou to moje vzory!" Jako zlý upír Alec ted´Cameron září v hitu "New Moon" vedle Roberta Pattinsona a Taylora Lautnera a také ve třetím díle "Eclipse" bude k vidění: Moje role bude mnohem větší, těší se už ted´Cameron. Dále si přečtěte v Popcornu.


Robert označen za Flirtmana!!

Kristen, Ashley, Camilla- Robert Pattinson má rozhodně vybroušenou milostnou techniku. Krasavec ze Stmívání je opravdový odvážlivec, který flirtuje k smrti rád, ale nikdy to nebere příliš vážně. Rob zkrátka nedokáže zůstat u jedné holky. Vezme si, co se mu zachce a rychle je zase stáhne. Bohužel za sebou často nechává zlomená srdce. Dobré ale je, že Robert je fér, nechce holkám ublížit, a proto většinu aférek ukončí hned, jakmile mu to začne být nepříjemné! Jak může holka získat jeho srdce? Rob: Šarmem a vtipem. navíc se mi líbí holky, které v sobě mají něco nevinného, co ve mě vyvolává touhu je chránit! Dokud nějaká dívka nezíská jeho srdce definitivně pros ebe, bude muset asi milostný chaotik Robert ještě políbit spoustu princezen...


PROČ ŽÁDNÁ NECHCE TAYLORA?
JE TO NEZKUŠENÝ POVRCHNÍ ŠAMPON!!

Svým sexy pohledem a modelovskou tváří dokáže podlomit kolena spousty holek! Pod přípravky na krásnou plet´se podlamuje polička v koupelně..Zasněný pohled, krásný obličej, tělo snů-krasavec Taylor Lautner vypadá vážně jako model z reklamy! Co mu chybí na vyzařování, to tenhle fešák hravě dohoní svým vzhledem. V lásce je to ale bohužel začátečník- a to ještě navíc povrchní! Jeho vztah se Selenou Gomez skončil po pouhých šesti týdnech a u kolegyně ze Stmívání Kristen Stewart se taky nechytil. Žádný div: které holce by se taky líbilo, že její kluk tráví kvůli svému perfektnímu looku v koupelně více času než ona! Taylor zkrátka potřebuje holku, která mu bude zbožně ležet u nohou!
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Zaklepej =)

Klepy klep

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama