Březen 2010

ROBERT PATTINSON - ŠIKANA VE ŠKOLE!

21. března 2010 v 17:11 | twilightfan |  Časopisy o Twilight
Dětstvím plným šikany a násilí si prošla hvězda ságy Twilight Robert Pattinson! Herec přiznal, že když byl na základní škole, byl velmi nepopulární a každý den se do něj někdo navážel.

Když pak Rob začal s hraním, všechno se ještě zhoršilo! "V dětství mě zbilo tolik lidí, že už si je ani všechny nepamatuju," přiznal s tím, že se jim nedokázal bránit!

"Byl jsem trouba a nedocházelo mi, že ikdyž nikomu nic nedělám, některé lidi může provokovat jen to, že jsem herec," svěřil ještě slavný upír.

Mockrát si na něj prý počkala parta závistivých kluků a on neměl šanci jim uniknout! Robert je tedy úplně jiný, než jeho Tyler ve filmu Nezapomeň na mě!

Postupem času se sice situace zlepšila, úplně bez obav ale Robert není: "Když jsem v USA, tak se nebojím, doma v Anglii si ale dávám pozor a raději chodím ven s ochrankou!" Snad se mu nic nestane...
Fotky Kristen a Roba z dětství, moc pěkný videjko =)

Eclipse

21. března 2010 v 17:07 | twilightfan |  Časopisy o Twilight

TWILIGHT: ECLIPSE

Seattlem otřásá série záhadných vražd a Belle znovu hrozí nebezpečí od záludné upírky, jež ji stále touží zabít. Uprostřed toho všeho se navíc musí rozhodnout, čemu dá přednost: lásce k Edwardovi, nebo přátelství s Jacobem.

Edward je upír, Jacob vlkodlak. Jsou jako led a oheň. Společnou mají jen vzájemnou nesmiřitelnou nenávist.

A ještě jedno rozhodnutí musí Bella učinit: má zvolit život, či smrt? Ale co pro ni znamená život a co je smrt?

Už se na to těším =)

BRAVO článek

21. března 2010 v 17:04 | twilightfan |  Časopisy o Twilight
Ahoj, tak vám sem něco dám :) j to o Robově novém filmu, mrkněte taky na trailer. A je to také v novém díle Brava. Komentáře prosím =)

REMEMBER ME!


Jak napravit rebela? Seslat na něj lásku!
Už v červenci se můžeš těšit na nový díl Stmívání. Teď na něj ale ještě na chvilku zapomeň. Zjistíš, že Robert Pattinson (23) zvládá i jiné role než upíra Edwarda nebo kouzelnického kámoše Harryho Pottera!

Story: Tyler má plné zuby svého otce, který kvůli kariéře opustil rodinu a na děti kašle. Svou nevyrovnanost a vztek vybíjí v ulicích New Yorku, často se zaplétá do rvaček a výtržností. Jednou se dostane do ostrého konfliktu s policistou a chce se mu pomstít. Rozhodne se proto svést jeho dceru Ally, spolužačku z univerzity. Jenomže ta mu převrátí život naruby! Zjistí, že je spojuje víc, než se na první pohled zdá. A přestože ani jeden neplánoval se zamilovat, vyklube se ze zamýšlené pomsty romantický příběh roku!

Perličky: Příběh se odehrává v New Yorku. Natáčelo se přímo v jeho ulicích a v bytech na Manhattanu. Davy Robových fanynek ale často komplikovaly natáčení, blokovaly ulice a křikem rušily štáb. Poprvé je Robert nejen hlavním hrdinou filmu, ale taky producentem. Řešil všechno kolem příprav, natáčení a hlídal finanční rozpočet. Přesto se dokázal skvěle soustředit a většinu scén zvládl hned napoprvé. Ostatní se smáli, že tím určitě šetří natáčecí dny.

Robert o své roli: "Tylera není lehké mít hned rád. Občas je zralý na pár facek. Pak ale jeho chování pochopíte. Ve svém věku toho má za sebou víc než dost. A to, jak se stará o mladší ségru, na které přímo visí, je fakt dojemné." Představitelku Ally objevili tvůrci za pět minut dvanáct! Mezi Robertem a Emilií de Ravin (28, znáš ji jako Claire ze seriálu Ztraceni) to naštěstí okamžitě zajiskřilo.
Trailer:
http://www.youtube.com/watch?v=XTKv5wxNOZE

Návštěvnost

14. března 2010 v 10:38 | twilightfan
Ahoooj, tak už máme 600 lidí v návštěvnosti. Díky =) PS.: až budu mít více času, tak sem něco dám =)

Design

10. března 2010 v 18:55 | twilightfan
Ahoj, tak už mám po operaci. Bylo to strašný, v nemocnici jsem byla poprvý. Ted´tu toho asi moc nepřibyde, nemám vůbec čas, musím dohánět školu, ale hned jak to půjde, tak jsem něco dám. Jinak jsem změnila design, tamten se mi nelíbil. Miluju vás lidi =)

čauky

6. března 2010 v 20:31 | twilightfan |  Ostatní
Ahoj, omlouvám se, že tu ted´toho moc nepřibívá, ale mám moc starostí, zítra mě čeká operace, škola atd.

Ahoj, jsem opět zde

5. března 2010 v 7:24 | twilightfan |  Ostatní
Ahoj tak jsem opět tu, měla jsem lyžák, takže jsem nemohla nic napsat. Jak se máte? pište =)