BRAVO článek

21. března 2010 v 17:04 | twilightfan |  Časopisy o Twilight
Ahoj, tak vám sem něco dám :) j to o Robově novém filmu, mrkněte taky na trailer. A je to také v novém díle Brava. Komentáře prosím =)

REMEMBER ME!


Jak napravit rebela? Seslat na něj lásku!
Už v červenci se můžeš těšit na nový díl Stmívání. Teď na něj ale ještě na chvilku zapomeň. Zjistíš, že Robert Pattinson (23) zvládá i jiné role než upíra Edwarda nebo kouzelnického kámoše Harryho Pottera!

Story: Tyler má plné zuby svého otce, který kvůli kariéře opustil rodinu a na děti kašle. Svou nevyrovnanost a vztek vybíjí v ulicích New Yorku, často se zaplétá do rvaček a výtržností. Jednou se dostane do ostrého konfliktu s policistou a chce se mu pomstít. Rozhodne se proto svést jeho dceru Ally, spolužačku z univerzity. Jenomže ta mu převrátí život naruby! Zjistí, že je spojuje víc, než se na první pohled zdá. A přestože ani jeden neplánoval se zamilovat, vyklube se ze zamýšlené pomsty romantický příběh roku!

Perličky: Příběh se odehrává v New Yorku. Natáčelo se přímo v jeho ulicích a v bytech na Manhattanu. Davy Robových fanynek ale často komplikovaly natáčení, blokovaly ulice a křikem rušily štáb. Poprvé je Robert nejen hlavním hrdinou filmu, ale taky producentem. Řešil všechno kolem příprav, natáčení a hlídal finanční rozpočet. Přesto se dokázal skvěle soustředit a většinu scén zvládl hned napoprvé. Ostatní se smáli, že tím určitě šetří natáčecí dny.

Robert o své roli: "Tylera není lehké mít hned rád. Občas je zralý na pár facek. Pak ale jeho chování pochopíte. Ve svém věku toho má za sebou víc než dost. A to, jak se stará o mladší ségru, na které přímo visí, je fakt dojemné." Představitelku Ally objevili tvůrci za pět minut dvanáct! Mezi Robertem a Emilií de Ravin (28, znáš ji jako Claire ze seriálu Ztraceni) to naštěstí okamžitě zajiskřilo.
Trailer:
http://www.youtube.com/watch?v=XTKv5wxNOZE
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Zaklepej =)

Klepy klep

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama