Květen 2010

Ankety po 3.

31. května 2010 v 18:06 | twilightfan |  Ankety
Ahoj, opět se nám zvětšili počty hlasů, tak vám je sem dám =)

Je jasné že tady vyhrává Alice =)
Alice!!92 % (0 Hlasy)92 %12 Hlasy
Obě mi jsou ukradený7 % (0 Hlas)7 %1 Hlas
Rosalie!!0 % (0 Hlasy)0 %0 Hlasy
A tady zase Edward, skvělý!! =))

Stopro, Edward!!!87 % (0 Hlasy)87 %14 Hlasy
Je mi to jedno..0 % (0 Hlasy)0 %0 Hlasy
Jasně že Jacob!!12 % (0 Hlasy)12 %2 Hlasy

ROBERT PATTINSON O FILMU NEZAPOMEŇ NA MĚ!

31. května 2010 v 18:03 | twilightfan |  Herci

Už 25. března uvidíš díky Bravo Girl! v českých kinech film Nezapomeň na mě! Jeho hlavní star Robert Pattinson (23) nám prozradil, jak se mu na snímku pracovalo a co pro něj bylo nejtěžší...

GIRL: Tvoje role Tylera je často přirovnávána k rebelovi minulého století Jamesu Deanovi. Co si o něm myslíš?
Robert: "
Myslím, že měl ve své době hodně velký vliv na mladé lidi, speciálně na herce! Mě ovlivnil taky a nestydím se to přiznat! Je to můj vzor!"

GIRL: Jak moc ses ztotožnil se svojí postavou - Tylerem?
Robert: 
"V některých věcech je totálně jiný, ale v něčem se mu dost podobám. Na Tylerově násilnické povaze je něco uspokojivého, možná bych měl být trochu tvrdší i v normálním životě."

GIRL: To jako, že by ses chtěl víc prát?
Robert:
 "To ani ne. Natáčet rvačky bylo sice zábavné, ale to jen proto, že ve skutečnosti se nikou nic nestalo. Myslím, že bych měl otevřeněji prosazovat své názory!"

GIRL: Celý štáb si z tebe prý utahoval, že neumíš zvát holky na rande?
Robert:
 Když jsme poprvé točili scénu, kdy zvu Ally na schůzku, strašně jsem se styděl a nebyl jsem vůbec přesvědčivý. Nemohl jsem si vzpomenout, jaké to je, zvát holku na rande a pak mi došlo, že jsem to ještě nikdy nedělal. Byl jsem opravdu v rozpacích a trvalo mi hodně dlouho než jsem tu scénu zahrál věrohodně. Musím si to pamatovat, třeba se to bude jednou hodit!" :o)

Byli jste taky ne tomto filmu? Pokud jo, napište o něm taky něco pro ty, co neměli možnost =))

KRISTEN STEWART: "JSEM SAMA SEBOU!"

31. května 2010 v 18:00 | twilightfan |  Herci

Každá hollywoodská star touží po tom, dostat se alespoň jednou za svůj život na titulku prestižního časopisu Elle! Hvězdě Twilight ságy Kristen Stewart se to podařilo!

A redaktorkám magazínu se zase podařilo, svléknout Kristen z tmavého outfitu a udělat z ní úplně jiného člověka! "Je z ní krásná dospělá žena. Myslím, že jsme odvedli skvělou práci," svěřila se šéfredaktorka.

A co na to filmová Bella? "Pořád od někoho slyším, že vypadám jako bezdomovec, tak jsem všem aspoň dokázala, že to tak není vždycky!"

"Ráda se obléknu hezky," vysvětluje Kristen: "Jenže nemůžu! Lidé na ulici mě pak poznávají a pokřikují na mě, a to je velmi nepříjemné."

Proto se prý Twilight star raději obléká nenápadně a když nemusí, tak se vůbec nemaluje. "Navíc jsem ráda sama sebou a nechci se nechat svazovat tím, co je zrovna módní a co ne!" Takže rozdrbané džíny a oprané tričko prý u ní budou mít místo vždycky.

NEJVLIVNĚJŠÍ ČLOVĚK SVĚTA: ROBERT PATTINSON!

31. května 2010 v 17:57 | twilightfan |  Herci
Překvapení přichystal časopis Time hvězdě ságy Twilight Robertu Pattinsonovi (24). Filmový Edward se totiž podle magazínu dostal mezi stovku nejvlivnějších lidí světa...
Rob na to ale říká: "Pořád nemůžu pochopit, proč mě lidi berou jako idola. Čím jsem tak výjimečný? Vždyť jsem normální kluk, který jen dělá práci, co ho opravdu baví."


People magazín navíc sestavuje i žebříček nejkrásnějších lidí světa. Do něj se Robert dostal také. "Je to vážně komické! Jsem obyčejný, nerad se češu a nosím neznačkové oblečení. Jak se můžu někomu líbit?"

Které ocenění je pro hvězdu ságy Twilight důležitější?"Rozhodně to, že jsem mezi krasavci. Nechápu totiž, jak jsem se mohl dostat mezi nejvlivnější lidi světa, když ani nedokážu přimět mého psa, aby mě poslechl," zavtipkoval Rob v pořadu Oprah Winfrey. 

Co si o tom myslíte?

Hojky

16. května 2010 v 10:52 | twilightfan |  Ostatní
Ahoj, opět sjem nic dlouho nenapsala, ale není čas. Proto hledám nějakého spolumajitele blogu, kdo by měl zájem, ozvěte se mi na mail: andiktomsova@seznam.cz a já vám pošlu podmínky. Moc děkuju :) jinak jsem koukala, že za tu dobu co jsem tu nebyla, mám celkem dost lidí, blížíme se k 900. Za to taky moc díky :)