Březen 2011

Kellan Lutz-nový návrhář?

8. března 2011 v 18:12 | Twilightfan |  Herci
Zdravím! Pokračuju v rubrikách z časopisů a máme tu další článek. Tentokrát o Kellanovi. Vzniká nová značka pánských džín a právě Kellan se podílel na jejím vzniku. Ale více už v článku:

Móda není jen holčičí doménou. Do navrhování se pustil i Kellan Lutz, neboli Emmett Cullen z Twilight ságy.
Více v článku

Eclipse- totální propadák aneb ceny kritiků..

8. března 2011 v 18:02 | Twilightfan |  Twilightsága
Prohlížela jsem weby a objevila tohle. Nechápu jak se to mohlo dostat mezi nejhorší filmy. A hrozný herecký obsazení? no tohle prostě nechápu. Všichni tento film zbožňují, tak proč se to kritikům nelíbilo? Máte na to nějaký názor? mrkněte sami ;)
Nominace na Zlatou malinu jsou zveřejněny!
Stejně jako Oscary, udělují každoročně filmoví kritci i Zlaté maliny, "ocenění" za nejhorší film. Podle movie znalců je jedním z nejhorších snímků roku 2010 film Twilight sága: Zatmění, který napříč kategoriemi posbíral 8 z deseti nominací.

Mezi další, podle kritiků příšerné filmy, se pak řadí například Sex ve městě 2, Nezapomeň na mě, kde si hlavní roli zahrál Robert Pattinson nebo snímek Gulliverovy cesty, který je v našich kinech ani ne týden.

Podívej se na přehled všech nominací

Prosba

8. března 2011 v 17:48 | Twilightfan
Ahoj, omlouváms e, že jsem tu opět dlouho nebyla, jsem v osmý třídě tak si snažím vylepšit známky a tak všechno ;) pokusímse to tady zase rozjet, takže zase sháním nějakou pomoc. Články a tak všechno co je potřeba, dyštak se mi ozvěte na icq: 401425763 nebo si mě přidejte na FB: Anna Tomsová. Dík :))